Den kraftige XG220 Go2 mobilladeren har en stor kapasitet på 20 000 mAh, noe som betyr at du kan lade en smarttelefon, GoPro eller ørepropper fra minst 0 til 100 % 4 ganger. Mobilladeren har 2 USB porter og lader ekstra raskt takket være 15 W FastCharge teknologien fra Xtorm.
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 630,00 | 610,00 | 600,00 | 590,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert ABS plast |
| Størrelse | 14,2 x 2,76 x 7,2 cmcm |
| Emballasje | 20st |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10.45kg |
| Emballasje | 27x42x27cm |
| GTIN / EAN | 8713159668732 |
| GPSR-Informasjon | TELCO ACCESSORIES GROUP Hoofdveste 19 3992DH Houten The Netherlands support@tag.nl |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| Nåværende | 24 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |