Xtorm vannavstøtende 3-pakning med reisebrikker gjør det enkelt å holde oversikt over verdisakene dine, som koffert, lommebok eller nøkler. Bare koble brikken til telefonen eller nettbrettet ditt ved hjelp av Apple Find My- eller Goo gle Find my Device-appen, for rask oversikt over hvor eiendelene dine befinner seg. Med sitt kompakte design, IP64-klassifiserte vannavstøtende omslag og utskiftbare batteri, gjør reisebrikken det enkelt å holde seg organisert.
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 750,00 | 720,00 | 710,00 | 700,00 |
Melert askehvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtrykk | 4,61 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | ABS plast |
| Størrelse | 4,4 x 1,1 x 4,4 cm |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 23x38x38cm |
| GTIN / EAN | 8720195101949 |
| GPSR-Informasjon | TELCO ACCESSORIES GROUP Hoofdveste 19 3992DH Houten The Netherlands support@tag.nl |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| Nåværende | 206 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |