Denne 1 meter lange superhurtigladekabelen på 60 W er utstyrt med lysende logo og av/påknapp for å slå av lyset for mer komfortabel bruk om natten, noe som gjør den ideell for soverom eller biler. Den er laget for dataoverføring med Apple CarPlay og Android Auto. Den er utstyrt med Type-C og Lightning utganger, sammen med doble USB-A og USB-C innganger for universell kompatibilitet, inkludert de nyeste MacBook modellene. Kabelen er laget av resirkulert ABS/PET plast og aluminium. Den har myk gummi i den ene enden og satengbehandlet resirkulert plast i den andre. Pakket i en resirkulerbar TPU pose med bakside av resirkulert papp.
| Antall | 1 | 50 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 280,00 | 270,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 33 |
| CO2-avtrykk | 4,67 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert PET plast, Resirkulert ABS plast, Aluminium |
| Størrelse | 100 x 1,1 x 3 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 13kg |
| Vekt | 12,35kg |
| Emballasje | 46x48x27cm |
| GTIN / EAN | 8713159768319 |
| GPSR-Informasjon | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| Nåværende | 98 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |