Ebla telefonstativ er laget av ansvarlig produsert bambus, som gir en stilig og mer bærekraftig måte å holde telefonen på. Med sin ergonomiske visningsvinkel sikrer den optimal komfort for videosamtaler, surfing eller når du ser på favorittprogrammene dine.
| Antall | 1 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 19,40 | 19,00 | 18,40 | 18,00 |
Tre
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | FSC sertifisert bambus |
| Størrelse | 8 x 2 x 6 cmcm |
| Emballasje | 100st |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7.6kg |
| Emballasje | 25x19x34cm |
| GTIN / EAN | 8713159683940 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| Nåværende | 8171 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |