Dobbeltvegget kopp produsert av resirkulert plast med sølesikkert skrulokk og sort innside. Koppen er laget av 100 % resirkulert plast, og lokket er laget av matsikret PP plast. Det sølesikre skrulokket som forebygger lekkasje er produsert uten silikon for at koppen skal være helt resirkulerbar. Grunnet egenarten til resirkulert plast, kan det forekomme små merker eller fargenyanser. Overholder EN12875-1; tåler oppvaskmaskin og kan brukes i mikrobølgeovn. Koppen har et volum på 350 ml. og er fult resirkulerbar. Produsert i Storbritannia. Pakket i resirkulert PE plastpose. BPA fri.
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 98,00 | 88,00 | 82,00 | 78,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 72 |
| CO2-avtrykk | 0,28 kg |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | Resirkulert PP plast, PP plast |
| Diameter | 9,45cm |
| Størrelse | 15,4 x Ø 9,45 cm |
| Emballasje | 60stk |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7,6kg |
| Emballasje | 36x40x53cm |
| GTIN / EAN | 8713159541165 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| Nåværende | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |