Isolert kopp med doble vegger, skrulokk og silikonhåndtak med dekkdesign. Det ytre laget av koppen er laget av resirkulert plast. Koppen har heldekkende fargedesign støpt inn i produktet. Overholder EN12875-1; tåler oppvaskmaskin og kan brukes i mikrobølgeovn. Volumkapasiteten er 350 ml. Miks & Match farger for å lage din perfekte kopp. Kontakt kundeservice for flere fargealternativer. Produsert i Storbritannia. Pakket i komposterbar pose. Uten BPA.
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 106,00 | 94,00 | 88,00 | 84,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | PP plast, Silikonplast |
| Diameter | 9.45g |
| Størrelse | 15,4 x Ø 9,45 cmcm |
| Emballasje | 60st |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7.6kg |
| Emballasje | 36x40x53cm |
| GTIN / EAN | 8713159315988 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| Nåværende | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |