Med sitt klassiske design har Santos kruset en oppmerksomhetstrekkende funksjon i ethvert hjem eller kontor. Dette kruset er tilgjengelig i forskjellige farger og har stor dekorasjonsflate til din logo eller budskap. Det rommer opptil 330 ml, og det keramiske materialet sikrer at kruset er varmebestandig. Santos kruset (inkludert trykk) tåler oppvaskmaskin i henhold til EN12875-1 for minst 125 vask.
| Antall | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 36,00 | 35,00 | 34,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Keramikk |
| Diameter | 8.2g |
| Størrelse | 9,7 x Ø 8,2 cmcm |
| Emballasje | 24st |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8.55kg |
| Emballasje | 26x38x34cm |
| GTIN / EAN | 8713159207610 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| Nåværende | 20586 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |