Americano® Switch enkeltvegget kopp er perfekt for kaffe på farten. Den har en kapasitet på 200 ml og et sikkert lokk som kan festes på. Den er den ideelle erstatningen for engangsbeger. Koppen kan vaskes i oppvaskmaskin, brukes i mikrobølgeovn og er uten BPA. Som en del av Americano® Switch familien kan du tilpasse koppen ved å legge til lokk og grep etter behov. Produsert i Storbritannia og pakket i resirkulert PE plastpose.
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 36,00 | 32,00 | 29,00 | 28,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | PP plast |
| Diameter | 8.7g |
| Størrelse | 10 x Ø 8,7 cmcm |
| Emballasje | 120st |
| Bruttovekt | 13.2kg |
| Vekt | 12.54kg |
| Emballasje | 38x54x46cm |
| GTIN / EAN | 8713159666578 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| Nåværende | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |