Didimis kule- og rollerpennsettet er laget av resirkulert rustfritt stå Ved å velge en penn av resirkulert rustfritt stål bidrar du til å redusere avfall, noe som gjør den til et mer bærekraftig valg. Pennens blekkfarge: Sort. Spisstørrelse: 1,00 mm. Skrivelengde: 800 meter. Boksstørrelse: 16,2 x 5,1 x 2,7 cm.
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 126,00 | 120,00 | 116,00 | 114,00 |
Sølv
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert rustfritt stål |
| Diameter | 0.1g |
| Størrelse | 13,2 x Ø 0,1 cmcm |
| Emballasje | 100st |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10.45kg |
| Emballasje | 34x37x31cm |
| GTIN / EAN | 8713159593485 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| Nåværende | 2933 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |