Inspirert av moteverdenens skifte mot stille luksus, tilbyr Hémisphère kulepennen en tidløs nøytral farge som utfyller basisplaggene i garderoben sesong etter sesong. Med sin elegante, slanke silhuett er den laget av materialer av høyeste kvalitet. Løpet og hetten har en luksuriøs metallisk lakkfinish, fremhevet med lys gullkant. En fint utformet dobbeltgrenet Waterman signatur med lett gullbelagte klips, fullfører det stilige, sesongbaserte designet. Den ekspertutviklede kulepennspissen med hurtigtørkende blekk sikrer en jevn skriveopplevelse. Denne pennen er laget i Frankrike, er basert på Watermans 140 år med internt håndverk, leveres med to års internasjonal garanti og presenteres i en premium Waterman gaveeske. Blekkfarge: svart.
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 1870,00 | 1810,00 | 1780,00 | 1760,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 19 |
| CO2-avtrykk | 0,18 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | FRANKRIKE |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Størrelse | 13,6 x 1,5 x 1,2 cm |
| Emballasje | 25stk |
| Bruttovekt | 5kg |
| Vekt | 4,75kg |
| Emballasje | 34x23x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159750437 |
| GPSR-Informasjon | Newell Poland Services Sp. Z.o.o. Poznan 61-894 Poland www.waterman.com |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| Nåværende | 14 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |