Sett med 5 grafittblyanter som tilbyr 5 ganger mer grafitt pr. blyant. Den trefrie kroppen kan slipes for skarpe linjer, eller gjøres stump for uttrykksfulle strøk eller diskret skygge. Den trefrie konstruksjonen gir allsidighet og sparer samtidig rotet med trespon. Den solide vekten av disse blyantene føles luksuriøs i hånden enten du skriver, skribler, lager kruseduller eller tegner.
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 270,00 | 260,00 | 250,00 |
Grå
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 35 |
| CO2-avtrykk | 0,10 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Grafitt |
| Størrelse | 16,8 x 2 x 8,4 cm |
| Emballasje | 40stk |
| Bruttovekt | 4kg |
| Vekt | 3,8kg |
| Emballasje | 22x26x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159570127 |
| GPSR-Informasjon | Karst Group Pty Ltd F3/100 Harris St Pyrmont NSW 2009 Australia hello@karstgoods.com |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| Nåværende | 88 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |