Citala 5-i-1 uttrekkbar kabel for datasynkronisering og 40 W hurtiglading er laget av resirkulert plast. Kabelen har USB-A og Type-C-inngangskontakter, kombinert med en 2-i-1 Type-C og Lightning/Micro USBkombiutgangskontakt. USB-C til USB-C gir en effekt på maks 40 W, USB-A til USB-C maks 18 W, og alle andre tilkoblingsmuligheter maks 15 W. Kompatibel med både CarPlay og Android Auto. Enten du er hjemme, på kontoret eller på farten, leverer Citala kabelen ytelse og stil i én kompakt pakke. Kabellengde: 90 cm.
| Antall | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 68,00 | 66,00 | 64,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert ABS plast |
| Diameter | 5.4g |
| Størrelse | 90 x 1,3 x Ø 5,4 cmcm |
| Emballasje | 200st |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10.45kg |
| Emballasje | 38x43x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159683629 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| Nåværende | 1252 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |