Clast skriveplate kombinerer et stilrent PU lærdesign med praktiske funksjoner for både møter og daglig bruk. Den passer til standard A4 sider og har magnetisk klips, sydde kanter og innebygd penneløkke. På innsiden er det 26 linjerte ark med 65 g/m² papir sammen med en kulepenn laget med en øvre pennekropp av resirkulert plast, mens nedre pennekropp er av RCS-sertifisert resirkulert aluminium. Juana kulepenn er også tilgjengelig separat. Størrelse på skrivetavlen: 25,5 × 33 cm. Pennens blekkfarge: svart.
| Antall | 1 | 50 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 60,00 | 57,00 | 56,00 | 54,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 50 |
| CO2-avtrykk | 0,69 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | FSC sertifisert papir, Polyuretan (PU) |
| Størrelse | 33 x 25,5 cm |
| Emballasje | 20stk |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7,6kg |
| Emballasje | 25x28x35cm |
| GTIN / EAN | 8713159743606 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC® |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| Nåværende | 4147 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |