Denne A5-notatblokken har en hvit eller svart tråd, 80 g/m2 blankt papir og et blankt kortfor- og bakdeksel (250 g/m2). Standardmodellen leveres med 50 ark, men notalblokken er også tilgjengelig med 80 ark. Det er mulig å printe på arkene samt på forsiden og baksiden av omslaget.
| Antall | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 29,00 | 27,00 | 26,00 | 25,00 |
Hvit
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| 50 sidor | |
| 80 sidor |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 57 |
| CO2-avtrykk | 0,32 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | 70% Papir og 30% Papp |
| Størrelse | 21 x 0,5 x 14,8 cm |
| Emballasje | 120stk |
| Bruttovekt | 23kg |
| Vekt | 21,85kg |
| Emballasje | 46x31x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159601937 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| 50 sidor | 10000 |
| 80 sidor | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |