Slank PC sekk for brukere som ønsker å effektivt pakke elektronikk og daglige nødvendigheter. Hovedrommet passer en 15,6" laptop, samtidig er det også en egen lomme for et nettbrett. Produsert med 100 % resirkulert polyester og resirkulerte dobby materialer. Rask tilgang til frontlomme for små gjenstander, og en innvendig oppbevaringslomme som er egnet for telefonladere eller små ledninger for å holde dem ikke floket sammen. Den har også praktiske nettingsidelommer for vannflasker.
| Antall | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 740,00 | 720,00 | 700,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 25 |
| CO2-avtrykk | 3,89 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert polyester |
| Størrelse | 31 x 45 cm |
| Emballasje | 4stk |
| Bruttovekt | 3kg |
| Vekt | 2,5kg |
| Emballasje | 20x49x35cm |
| GTIN / EAN | 0085854253802 |
| GPSR-Informasjon | Thule Organization Solutions sa/nv Avenue Jean Monnet 4 1348 Louvain-la-Neuve - Belgium https://www.caselogic.com/nl-be/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| Nåværende | 1612 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |