Sphene langermet oxfordskjorte for dame tilbyr et tidløst design med et raffinert, feminint preg. Den er laget av bomull av høy kvalitet og gir en myk og behagelig følelse. Den klassiske oxfordveven tilfører en subtil tekstur og struktur, som skaper et velkledd uttrykk som passer like godt i profesjonelle som uformelle omgivelser. Skjorten er designet i en vanlig passform med formende innsnitt foran og bak, som gir en flatterende, konturert silhuett. En krage med knapper fullfører designet og gjør Sphene-skjorten til et allsidig basisplagg i garderoben.
| Antall | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 420,00 | 410,00 | 390,00 |
Lys blå
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XXS | |
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 22 |
| CO2-avtrykk | 1,81 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Oxford i Bomull, 165 g/m2 |
| Emballasje | 40stk |
| Bruttovekt | 13kg |
| Vekt | 12,35kg |
| Emballasje | 56x36x30cm |
| GTIN / EAN | 8713159727118 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| XXS | 40 |
| XS | 57 |
| S | 50 |
| M | 86 |
| L | 157 |
| XL | 60 |
| XXL | 34 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |