Irwin luen er en uunnværlig lue for kaldt vær, laget av 1x1 ribbestrikk i akryl med dobbeltbrettet kant for økt varme og sikker passform. Den er designet for både komfort og stil, og holder deg varm på vinterens eventyr. Irwin luen har et klassisk utseende og flere fargevalg, og er et allsidig tilskudd til enhver garderobe for å holde deg varm og moteriktig.
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 30,00 | 29,00 | 28,00 |
Rød
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 28 |
| CO2-avtrykk | 0,04 kg |
| Modell | Unisex |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 1x1 ribbe strikk i Akryl |
| Størrelse | 23 x 19 cm |
| Emballasje | 240stk |
| Bruttovekt | 13kg |
| Vekt | 12,35kg |
| Emballasje | 46x39x54cm |
| GTIN / EAN | 8713159157052 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| Nåværende | 12762 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |