Mighty LED strikkelue - en perfekt kombinasjon av varme og praktiske egenskaper. Denne dobbeltlagsluen er laget av tykk akryl i 1x1 ribbestrikk og er både lun og varm. Men det som skiller denne luen fra mengden, er den innovative, avtakbare LED hodelykten med tre lysstyrkeinnstillinger. Den er praktisk gjemt i mansjetten og kan enkelt tas av for vask og lades opp med en USB-A kabel (ikke inkludert). Enten du trosser kulden eller trenger ekstra synlighet i mørket, er denne luen en pålitelig følgesvenn på alle eventyr. Gjør vintergarderoben din mer eksklusiv med Mighty LED strikkelue, der mote og funksjon går sømløst sammen.
| Antall | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 144,00 | 140,00 | 136,00 | 132,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | Unisex |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 1x1 ribbe strikk i Akryl, 92 g/m2 |
| Størrelse | 21 x 20 cmcm |
| Emballasje | 60st |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7.6kg |
| Emballasje | 24x64x34cm |
| GTIN / EAN | 8713159269342 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| Nåværende | 2495 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |