2-lags softshelljakke. Innsydd glidelås med forseglet effekt med kombinert hakebeskytter og glidelåstrekk. Tre ytterlommer med matchende zip puller. Borrelåsjustering i ermelinningene. Kant med elastisk snøring og stoppere. Vannsøyle 1000 mm. Vindtett materiale. Modellen er 129 cm og har på seg str. 5/6.
| Antall | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 310,00 | 300,00 |
Marineblå
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| 4 | |
| 8 | |
| 12 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | Kids |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Vevet i 92% Polyester og 8% Elastan, 300 g/m2, Bonding, Microfleece i 100% Polyester |
| Emballasje | 15st |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10.45kg |
| Emballasje | 42x32x28cm |
| GTIN / EAN | 8713159611950 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| 4 | 0 |
| 8 | 9 |
| 12 | 12 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |