Eskie

Eskie
Art.nr. 020996-99
Minste antall: 1 stk.

Eski er en tykk vattert parka i ekspedisjonsstil. Parkasen har avtagbar og justerbar hette, formede ermer for enkel bevegelse, fire lommer med vanntette glidelåser og to lommer med magneter. Eski har også en skjult sikkerhetslomme med en smart øretelefonløsning på innsiden av klaffen, to innerlommer med glidelås og to innerlommer av mesh.

Pris

Antall 1
Pris/stk 2244,00

Produktfarge

Black

Antall

Storlek Antall
XS
S
M
L
XL
XXL
3XL

Pris estimert kr eks. mva


Prisdetaljer




Materiale 100 % Nylon; full dull taslon; 70D*320D + PU transparent belegg. WP 5000/MVP 3000
Størrelse XS?3XL
Modell Herrer
Opprinnelsesland CN
Trykkmetoder Embroidery, CMYK Transfer, Reflex Transfer
Plassering av trykket på produktet Back, Left chest, Right chest, Left arm, Right arm, Other placement, Free text for placement
Prisinformasjon Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon.
Lagersaldo XS 86 st
Lagersaldo S 89 st
Lagersaldo M 117 st
Lagersaldo L 98 st
Lagersaldo XL 3 st
Lagersaldo XXL 0 st
Lagersaldo 3XL 0 st

Still et spørsmål

Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.



Lignende produkter

fr. 1231,00 kr

Jacket Parkas W

fr. 400,00 kr

America vattert parkas for herre

fr. 967,00 kr

Jacket Parkas JR

fr. 560,00 kr

Nepal isolert parkas, unisex

fr. 1231,00 kr

Jacket Parkas M

fr. 400,00 kr

America vattert parkas for dame