Arbeidsvest med flere lommer i tofarget kombinasjon og høy krage. Glidelås foran med borrelås. Vindbeskyttelse i ribbkantene. Ytterlomme til telefon på høyre side med klaff og borrelås. To plisserte lommer foran med klaff og borrelås. To pennelommer. Innerlomme med borrelås. Glidelåslomme. Forlenget bakstykke. Automatisk justering. Kontrasterende skulderstykker og detaljer.
| Antall | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 310,00 | 300,00 |
Solid svart
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 3,71 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Woven twill i 80% Polyester og 20% Bomull, 370 g/m2 |
| Emballasje | 20stk |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10,5kg |
| Emballasje | 39x60x45cm |
| GTIN / EAN | 8713159770671 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | OEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| S | 80 |
| M | 259 |
| L | 299 |
| XL | 200 |
| 2XL | 100 |
| 3XL | 80 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |