Vakuumisolert RCS sertifisert resirkulert flaske av rustfritt stål med et ikonisk design. Med en base som passer i de fleste koppholdere, er denne slanke vannflasken en perfekt reklameartikkel. Testet og godkjent i henhold til tysk lovgivning for matsikkerhet (LFGB), og testet for ftalater i henhold til REACH forskrifter. Kapasitet 500 ml. Presenteres i gaveeske av resirkulert papp. Holder drikkene varme i 12 timer og kalde i 24 timer.
| Antall | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 132,00 | 130,00 | 126,00 | 124,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert rustfritt stål, Resirkulert PP plast |
| Diameter | 7.1g |
| Størrelse | 7,1 x 27 x 7,1 x Ø 7,1 cmcm |
| Emballasje | 24st |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8.55kg |
| Emballasje | 33x48x30cm |
| GTIN / EAN | 8713159604006 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| Nåværende | 5847 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |