RCS sertifisert, dobbeltvegget kobbervakuumisolert vannflaske av rustfritt stål, med lokk med innebygd karabinkrok som gjør den enkel å feste til en veske eller et belte. Holder drikker kalde i 48 timer og varme i 12 timer. Også egnet for kullsyreholdige drikker. Leveres i engaveeske av resirkulert papp. Volumkapasitet: 600 ml.
| Antall | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 250,00 | 240,00 | 230,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 58 |
| CO2-avtrykk | 2,44 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 80% RCS sertifisert resirkulert rustfritt stål, 10% PP plast |
| Diameter | 7,8cm |
| Størrelse | 7 x 25 x 7 x Ø 7,8 cm |
| Emballasje | 24stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 35x52x29cm |
| GTIN / EAN | 8713159702122 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiRCSSMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| Nåværende | 2966 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |