Enkelvegget vannflaske av glass med påskrudd bambuslokk, produsert av mer bærekraftige og sosialt ansvarlige kilder. Den kommer med en komfortabel silikonstropp for enkel bæring. Leveres i engaveeske av resirkulert papp. Volumkapasitet: 500 ml.
| Antall | 1 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 36,00 | 35,00 | 34,00 |
Transparent klar
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 34 |
| CO2-avtrykk | 0,48 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Glass, Bambus tre |
| Diameter | 6,4cm |
| Størrelse | 6,4 x 22,8 x 6,4 x Ø 6,4 cm |
| Emballasje | 24stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 32x48x27cm |
| GTIN / EAN | 8713159702931 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| Nåværende | 1088 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |