Illuminate vannflasken er laget av resirkulert plast og har et komfortabelt silikonhåndtak for enkel bæring. Har en volumkapasitet på 600 ml og er laget for å enkelt passe i sidelommen på en ryggsekk, i tillegg til de fleste koppholdere i biler. Den todelte konstruksjonen gjør den lett å rengjøre. BPA fri. EFSA-sertifisert (European Food Safe Authority).
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 55,00 | 53,00 | 52,00 | 51,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 90% Resirkulert PET plast, 10% PP plast |
| Diameter | 6.5g |
| Størrelse | 6,8 x 23,5 x 6,8 x Ø 6,5 cmcm |
| Emballasje | 48st |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6.65kg |
| Emballasje | 59x45x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159663973 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| Nåværende | 2105 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |