Ziggs enkeltvegget gjenbrukbar sportsflaske med et stilig bambuslokk. Selve flasken er produsert av resirkulert plast. BPA fri, testet og godkjent i henhold til tysk lovgivning for matsikkerhet (LFGB), og testet og godkjent for ftalater i henhold til REACH-forskriftene. Bambusen som brukes er fra bærekraftige, miljømessige og sosialt ansvarlige kilder. Kapasitet 650 ml. Håndvask anbefales. Leveres i en gaveeske av resirkulert papp.
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 76,00 | 72,00 | 70,00 | 68,00 |
Transparent
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 49 |
| CO2-avtrykk | 0,25 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert PET plast, Bambus tre, PP plast |
| Diameter | 7,4cm |
| Størrelse | 20,8 x Ø 7,4 cm |
| Emballasje | 24stk |
| Bruttovekt | 4kg |
| Vekt | 3,8kg |
| Emballasje | 33x49x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159569435 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| Nåværende | 12719 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |