Den iøynefallende Sky sportsflasken er laget av aluminium, et lett og holdbart materiale. Skrulokket sørger for jevn åpning og lukking, og det innebyggde håndtaket gjør flasken enkel å bære. Vannflasken er enkeltvegget og rommer opptil 650 ml. Sky flasken passer i sidelommen på de fleste ryggsekker og de fleste koppholdere til biler.
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 62,00 | 60,00 | 58,00 | 57,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 0,95 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Aluminium, PP plast |
| Diameter | 6,6cm |
| Størrelse | 26 x Ø 6,6 cm |
| Emballasje | 55stk |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6,65kg |
| Emballasje | 36x78x28cm |
| GTIN / EAN | 8713159542155 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | SMETA,BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| Nåværende | 0 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |