Kniv Bamsen Masur Steel

Kniv Bamsen Masur Steel
Art.nr. BO11403
Minste antall: 1 stk.

Brusletto Bamsen Masur er en kraftig kniv med god tyngde. Knivbladet er bredt og rettslipt. Bladet er laget i børstet rustfritt stål og er enkelt å slipe opp. Holken er støpt i massiv aluminium. Skaftet er laget i flott masurbjørk. Kniven leveres med en sort lærslire. Ta godt vare på kniven din og tørk av den etter bruk før den settes tilbake i sliren. Da har du en flott brukskniv veldig lenge.

Bamsen er en videreutviklingen av den populære kniven Halling vanlig fra Brusletto. Forskjellen var at Hallingen hadde skaft med lærskiver, mens Bamsen har skaft i masurbjørk.

Pris 1240,00 kr

Produktfarge

Steel

Antall

Pris estimert kr eks. mva


Prisdetaljer




Prisinformasjon Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon.

Still et spørsmål

Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.



Lignende produkter

fr. 200,00 kr

Dave lommekniv med belteklips

fr. 51,50 kr

Lommekniv av bambus - 93412

fr. 1160,00 kr

Kniv Hunter

fr. 640,00 kr

Kniv Bruslettokniven

fr. 1200,00 kr

Kniv Nansen

fr. 1200,00 kr

Kniv Norgeskniven