Paraply i eksklusiv design med automatisk åpnefunksjon. Skaft og spiler i metall. Spesialdesignet håndtak som gjør at du enkelt kan henge paraplyen på bordet. Pose i matchende farge.
| Antall | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 270,00 | 260,00 | 250,00 | 240,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 10 |
| CO2-avtrykk | 3,37 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Pongee polyester |
| Diameter | 102cm |
| Størrelse | 87 x Ø 102 cm |
| Emballasje | 24stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 27x92x14cm |
| GTIN / EAN | 8713159147992 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| Nåværende | 2703 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |