EcoSeal er laget av slitesterkt og rivebestandig RPET. Det GRS-sertifiserte resirkulerte bærenettet har en ultrasonisk varmesveiset konstruksjon og utstansede håndtak. Det er sømløst, lett og samtidig solid. Det er perfekt for daglige nødvendigheter, arrangementer eller raske ærender. Kan holde opptil 3 kg. Volumkapasitet: 5 liter.
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 67 |
| CO2-avtrykk | 0,17 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | GRS sertifisert resirkulert polyester |
| Størrelse | 34 x 43 cm |
| Emballasje | 500stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 35x51x28cm |
| GTIN / EAN | 8713159724377 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiGRSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er estimat i NOK eks. trykk, mva og frakt. NB! enkelte trykkmetoder har begrenset antall farger eller trykkflate, endelig pris vil bli sendt til deg etter mottatt forespørsel. Du vil alltid få ordrebekreftelse og korrektur til godkjenning før produkter settes i produksjon. |
| Nåværende | 135036 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL estimat | {total} |